Špinavá Grendelova hra s odťahovkou

Autor: Jan Sotik | 25.2.2014 o 20:24 | Karma článku: 4,08 | Prečítané:  345x

Gábor Grendel, podpredseda hnutia NOVA, začal v poslednom období vehementne bojovať proti odťahovej službe v Starom Meste. Otázka znie: prečo tak zrazu?

Je verejným tajomstvom, že pán Grendel chce v jesenných komunálnych voľbách kandidovať na starostu Starého Mesta. Na akékoľvek otázky týkajúce sa tejto skutočnosti síce neodpovedá, ale jednoducho sa to vie a niektoré jeho aktivity sú toho aj dôkazom.

V poslednom čase napríklad vo svojich blogoch a na facebookovom profile ostro vystupuje proti odťahovej službe v Starom Meste. Je to trochu zvláštne, pretože doteraz sa o túto tému, ako nakoniec ani o ďalšie témy a problémy Starého Mesta nikdy nezaujímal. A o to zvláštnejšie, že sa vie o jeho blízkom vzťahu k majiteľovi odťahovky a jeho rodine. Bývalá Grendelova manželka je totiž najlepšia priateľka so sesternicou manželky Radovana Valenta, majiteľa odťahovky. Pochopiteľne, vďaka tomuto blízkemu priateľskému vzťahu sa pozná s celou Valentovou rodinou. Nie je to podozrivé, že zrazu sa človek, dovtedy úplne nezainteresovaný, začne intenzívne venovať jednej téme, ktorá je v Starom Meste populárna a politicky rezonuje? Hlavne keď sa dozviete, že daný človek má vysoké politické ambície v komunálnej politike...

Podľa môjho názoru tieto skutočnosti jednoznačne poukazujú na to, že pán Grendel začína s politickou kampaňou a potrebuje si očistiť svoje meno. Odťahovanie áut v Starom Meste je téma, s ktorou sa dá dobre populisticky pracovať a osloviť s ňou Staromešťanov, nepríjemnosťou pred voľbami by, pochopiteľne, mohlo byť spájanie mena pána Grendela s odťahovkou a jej majiteľom. A tak vytiahol už teraz do boja proti nej.

Bol by som preto opatrný a pozorne odteraz sledoval aj ďalšie politické aktivity pána Grendela – či taktiež nepôjde len o vybrané témy a v rámci nich snahu očistiť si svoje meno pred voľbami na starostu.

architektBA

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ako pokračuje Gorila? Polícia naznačuje korupciu pri zdravotníckej reforme

Polícia získala indície, že pri schvaľovaní Zajacovej zdravotníckej reformy korumpovali poslancov.

DOMOV

Matovič: Poslancom by som vôbec nezakazoval podnikanie

Šéf OĽaNO ráta s tým, že v parlamente môže skončiť.

SVET

Londýn vyslal ku konvoju ruských lodí fregatu a lietadlá

Ruské lode sa presúvajú do Stredozemného mora.


Už ste čítali?